BU NE BİÇİM İSLAM

Allah ile kul arasına girilmez ama siz destursuz giriyorsunuz. Hatta sadece Allah ile kulun arasına değil, zavallı kulun yatak odasına giriyor ve oracıkta kafesleyip teslim alıyorsunuz.

 

İbadetler kişiler için yapılmaz ama siz kişilere ibadet yapıyorsunuz ve böylesi geçersiz ibadeti medya ordusu karşısında icra ediyorsunuz. Yani neticede putperestlik yapan sizlersiniz.

 

Sizin bizzat hapse attırdığınız sözde hocalar vesilesi ile milletin kafasını bulandırıyor ve din hakkında yalan vaazlar verdirttiriyorsunuz. Hatta bu sözde hocalar arasında resmen deli raporlu kişiler de vardır. Din ile uzaktan yakından alakası olmayan böylesi delilerle milleti aynı hizaya çektirip resmen aptallaştırıyorsunuz.

 

Etrafınızda dolanan ve sayenizde çalışmadan baya yüklü para kazanan bu hastaları dinledikçe, 1400 yıldır islamı kavrayamadığınızı anlıyor ve siz kendinizi islama değil, islamı kendinize uydurduğunuzu görüyorum.

 

Kiminiz utanmadan, çocuklarla evlenilebilir diyorsunuz.

Kiminiz utanmadan babaların kendi öz çocuklarına sulanmaları caizdir diyorsunuz.

Kiminiz utanmadan kız kardeşlerinizle evlenebilirsiniz fetvası veriyorsunuz.

Kiminiz utanmadan, sonrasında boş ol boş ol demek suratıyla zinayı serbest kılıyorsunuz.

Kiminiz utanmadan, kurduğunuz vakıflardaki çocuk tecavüzleri için „bir kereyle bir şey olmaz“ deyip tecavüzlerin üstünü kapatmaya çalışıyorsunuz.

Kiminiz utanmadan, her türlü pisliği sanki siz değil başkaları yapıyormuş gibi göstererek, başka mezheplerden olanlara iftira üstüne iftira atıyorsunuz. Bununlada hızınızı alamayıp, „onların kadınlarıyla evlenilmez, yemekleri yenmez“ gibi safsata yalanlar üreterek kendi ayıbınızı başkalarının insanlığına çamur atarak bir şekilde örtbas etmeye çalışıyorsunuz.

Kiminiz utanmadan, onun bunun hakkında „katli vaciptir“ diye fetvalar veriyor, öte yandanda Allah’ın verdiği canı Allah alır demeyide ihmal etmiyorsunuz. Her türlü çelişkiler içerisindesiniz.

 

Kadınları zaten insan yerine koyduğunuz yok ama onlar olmadanda insan olamıyorsunuz. Kadınlara recm cezası ile ölüm fermanı veriyorsunuz ama öte yandan kendi kendinizin sübyancılığını örtbas ediyorsunuz.

 

Geçenlerde, kendini bilmez bir mütaahit şöyle diyordu. „Bombalanan yere, İstiklal caddesine gittim. Oraya fakirler karanfil bırakıyorlardı ama ben gül bıraktım, hahahaha…“

Yardımların, zekatların, hayır dualarının… fotoğrafı olmaz ama siz utanmadan bunların boy boy fotoğraflarını çekiyorsunuz.

 

Neticede ben şahsen hiç birinizi müslüman olarak kabul etmiyorum. „Hiç birinizi“ demekle, hepinizi kastediyorum. Peki kimmiş „bu hepiniz?“

Yukarda saydığım şerefsizlikleri yapanlar. Bu şerefsizlikleri yapmayıpta, yapanlara bir şey demeyenler. Bana dokunmayan yılan bin yaşasın diyenler. Onun bunun ayıbını örtmeğe çalışanlar.

Neticede hepiniz aynı pisliği yiyorsunuz.

 

Bakın şimdiye kadar bu yazıda Allah’laştırdığınız, Peygamber olarak gördüğünüz, „Mehdi’dir“ dediğiniz kişiden hiç bahsetmedim. Ne ondan ve ne de onun „idrarını içerim, lağım suyunu yüzüme sürerim, onun hareminde olurum, karım ve kızım ona feda…“ diyenlerdende bahsetmedim. Çünkü sizler resmen midemi bulandırıyorsunuz.

 

Ben sizden değilim, siz de benden olamazsınız. Ya islamı terkedersiniz, ya da sizin islam anlayışınıza karşı islamınızı tanımayarak savaş vereceğim.

 

 

Mesut Aslanyürek